Yasal Uyarı

Özel ve Özel Avukatlık Bürosu Internet sitesindeki bilgiler Avukatlık Kanunu ve ilgili mevzuata ve özellikle “reklam yasağına” ve Türkiye Barolar Birliği'nin Meslek Kuralları'na uygun olarak hazırlanmış olup, müvekkillerini bilgilendirmek amacı dışında bir işlev görmemektedir.

Bu Internet sitesi ve yayınlanan tüm belge ve bilgiler üzerindeki fikri haklar Özel ve Özel Avukatlık Bürosu'na ait olup tarafımızca yazılı olarak onay verilmediği sürece başkalarınca kullanılamaz.

Bu Internet sitesinde bulunan bilgilerin herhangi bir şekilde yayılması veya başkalarının eline geçmesi kullananın sorumluluğunda olacağından kullanan ile Özel ve Özel Avukatlık Bürosu arasında vekil-müvekkil ilişkisi kurulmuş olmamaktadır ve Özel ve Özel Avukatlık Bürosu dahil olmadığı bu faydalanma veya kullanımdan dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.

Bu internet sitesinde bulunan bilgiler ticari amaçla bulundurulmamakta olup, kullananlar bu bilgilerin yanlışlığı veya kendilerini zarara uğrattığı gibi iddialarda bulunamazlar. Buradaki bilgilere dayandığı iddia edilen iş veya işlemlerden dolayı Özel ve Özel Avukatlık Bürosu'nun bir sorumluluğu iddia edilemez.

© 2012 Tüm Hakları Saklıdır.